Breaking news
  1. ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
  2. Σημαντική ανακοίνωση
  3. #GameDay Δόξα Δρυμού – Ιωνικός Διαβατών | Κύπελλο ΕΚΑΣΘ
  4. #Let’s Rock | Πρόγραμμα Προπονήσεων Σαββατοκύριακο 24-25/10/20
  5. #FinalScore ΕΥΚΑΡΠΙΑ Π. Σ. – ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΌΥ 55 – 66 ΕΦΗΒΙΚΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΣ  Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021  –    1ος  ΟΜΙΛΟΣ

      Α΄ ΓΥΡΟΣ

12/10/2020
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΔΡΥΜΟΥ
19/10/2020
21.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
2/11/2020
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ- ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΡΥΜΟΥ
9/11/2020
21.00
ΟΛΥΜΠΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
16/11/2020
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ- ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΔΡΥΜΟΥ
23/11/2020
21.00
HOOP-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30/11/2020
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ- Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΔΡΥΜΟΥ
7/12/2020
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΡΥΜΟΥ
14/12/2020
20.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΣΙΝΔΟΥ

      Β΄ ΓΥΡΟΣ

21/12/2020
21.00
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ- ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΕΥΚΩΝ
18/1/2021
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΔΡΥΜΟΥ
25/1/2021
21.00
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ- ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
1/2/2021
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ
ΔΡΥΜΟΥ
8/2/2021
21.00
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ -ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
Α.Α.Μ.Θ.
15/2/2021
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-HOOP
ΔΡΥΜΟΥ
22/2/2021
21.00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.- ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1/3/2021
21.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ- ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΛΑΓΥΝΩΝ
8/3/2021
21.00
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΔΡΥΜΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΣ  ΕΦΗΒΩΝ  2020-21  

      Α΄ ΓΥΡΟΣ

10/10/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΡΥΜΟΥ
17/10/2020
18.30
ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΔΟΞΑ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
31/10/2020
ΡΕΠΟ
07/11/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ΕΘΝΙΚΟΣΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΡΥΜΟΥ
14/11/2020
20.00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ-ΔΟΞΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
21/11/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ΕΟΣ
ΔΡΥΜΟΥ
28/11/2020
20.00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ
ΣΤΑΥΡΟΥ
05/12/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΔΡΥΜΟΥ
12/12/2020
14.30
ICBS-ΔΟΞΑ
ICBS

      Β΄ ΓΥΡΟΣ

19/12/2021
19.00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΔΟΞΑ
ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
16/01/2021
12.00
ΔΟΞΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ
ΔΡΥΜΟΥ
23/01/2021
ΡΕΠΟ
30/01/2021
12.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΔΟΞΑ
ΛΑΓΥΝΩΝ
06/02/2021
12.00
ΔΟΞΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΔΡΥΜΟΥ
13/02/2021
19.00
ΕΟΣ-ΔΟΞΑ
ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20/02/2021
12.00
ΔΟΞΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΡΥΜΟΥ
27/02/2021
15.15
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΟΞΑ
ΛΑΓΚΑΔΑ
06/03/2021
12.00
ΔΟΞΑ-ICBS
ΔΡΥΜΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΣ  ΠΑΙΔΙΚΟΥ  2020-21  

      Α΄ ΓΥΡΟΣ

11/10/2020
12.30
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΟΞΑ
ΛΑΓΚΑΔΑ
18/10/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ
ΔΡΥΜΟΥ
1/11/2020
13.30
ΕΟΣ-ΔΟΞΑ
ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8/11/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ICBS
ΔΡΥΜΟΥ
15/11/2020
14.00
ΕΡΜΗΣΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΟΞΑ
ΛΑΓΚΑΔΑ
22/11/2020
16.00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ
ΣΤΑΥΡΟΥ
29/11/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΔΡΥΜΟΥ
6/12/202
ΡΕΠΟ
13/12/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΡΥΜΟΥ

      Β΄ ΓΥΡΟΣ

20/12/2020
12.00
ΔΟΞΑ-ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΔΡΥΜΟΥ
17/1/2021
14.30
ΕΥΚΑΡΠΙΑ-ΔΟΞΑ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
24/1/2021
12.00
ΔΟΞΑ-ΕΟΣ
ΔΡΥΜΟΥ
31/1/2021
14.30
ICBS-ΔΟΞΑ
ICBS
7/2/2021
12.00
ΔΟΞΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΔΡΥΜΟΥ
14/2/2021
12.00
ΔΟΞΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΡΥΜΟΥ
21/2/2021
20.00
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ-ΔΟΞΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
28/2/2021
ΡΕΠΟ
7/3/2021
20.00
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΔΟΞΑ
ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ